Başkan Türk futbolunu değerlendirdi!

Mehmet Seyit Özkan Basın Tribünü'ne konuk oldu

Altınordu kulübü başkanı Mehmet Seyit Özkan, Basın Tribünü'nün konuğu oldu. İşte Özkan'ın, Yusuf Mertol'un moderatörlüğünde Genel Yayın Yönetmenimiz Bahri Havadır ile Meriç Müldür ve Fatih Doğan'a yaptığı açıklamalar.

Seyit Mehmet Özkan, Altınordu'nun taraftar profilinin yaşlı olduğunu söylerken, kendisinin ise normal bir insan olmadığını belirtti.

TRT Spor'a konuşan Seyit Mehmet Özkan, "Bizim taraftar grubu 75 yaş ortalama. 5 kere Altınordu diye bağırınca yoruluyorlar." dedi.


"Ben normal bir insan değilim. Futbolun her zaman samimi olmasından yanayım. Bu işe başlama maliyetim 20 milyon dolar"

"Porto ile kuvvetli ilişkilerimiz var"

"İyi birey, iyi vatandaş ve iyi futbolcu sloganının altını sağlam temellerle oluşturduk. Ortada 11 senedir verilmiş bir emek var. 22 sahamız vardı 25'e çıkardık."


"Porto ile çok kuvvetli ilişkilerimiz var. Porto bizi kendi sistemine çok uygun bir kulüp olarak görüyor."

"Göztepe, Mehmet Sepil sayesinde dernekçilikten kurtuldu. Akıl ile yönetiliyorlar. Duygular değil, akıl önde."

"Göztepe, en iyi santrforunu Konya'ya bıraktı. Doğru yaptılar. Futbolcu sana rest çektiğinde restini kabul edersen bitmişsindir."


"Messi gelse almam!"

"Altınordu'da hiçbir zaman yabancı oyuncu olmayacak. Süper Lig'e çıkarsak da bu değişmeyecek. Lionel Messi bile gelmek istiyorum dese almayacağız. Erce'yi Süper Lig'den üst düzey kulüpler istiyor. Her ailenin spor kültürü olması lazım, bu çok önemli"

"Çağlar ve Cengiz’e yaptığımız veda töreni beni çok mutlu eden anlardan biriydi. Erce Türkiye'de oynamaz, Avrupa'da spor elçimiz olur"


"Alt yapıdaki futbolcularımıza her hafta en az 4 saat futbol analiz dersleri veriyoruz. Kendi performanslarıyla ilgili analizleri mail ile gönderiyoruz."

YORUMLAR

Yorum Ekle
Başkan Türk futbolunu değerlendirdi! - Mehmet Seyit Özkan Basın Tribünü'ne konuk oldu haberi için ilk yorumu siz yapın.

FUTBOL

SİZİN YORUMUNUZ

EN ÇOK OKUNANLAR

Günün Gazete Manşetleri