Fatih Terim'den maç sonu mesaj!

"Keşke bunu yapanlar özür dilemeyi bilse"

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Bursaspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim'in açıklamalarından satır başları şu şekilde

"İlk yarının izahı zor. Kötü oynadık, geriye düştük ama ilk yarının sonundaki gol bizi maça daha çok bağladı ve 2. yarıda daha iyi oynadık."

"3 gol bulup Bursa'dan galibiyeti almak çok kolay değil. Futbol sahada oynanıp kazanılması gereken bir oyun. İyiyseniz kazanırsınız, kötüyseniz kaybedersiniz. Biz hiçbir zaman hakkımız olmayanı istemedik. Bugün de hak ettik ve kazandık."

"Şimdi puan sıralamasına hiç bakmaksızın kalan tüm maçlarımızı kazanmamız gerekiyor. O inanca sahibim, oyuncularımda da o inanç var. Milli maç arasında gerekli analizleri yapıp neleri daha iyi yapmamız gerektiğini belirleyeceğiz."

"Bazı oyunlar vardır ki hakikaten çözmesi çok zordur. Bursaspor kaybettiği maçların birçoğunda iyi oynamıştı, hakkını vermek lazım ama bugün hiç beklemediğimiz bir şekilde 2-0 geriye düştük. Benim istediğim tabii ki ikinci yarıdaki oyunumuzun da daha üstünde bir oyun ama kolay değil sürekli kritik maçlar oynamak. Önemli olan kazanmaktı."

(Emre Taşdemir'in milli takıma seçilmesi) "Emre Taşdemir'i aldığımız zaman bir hayli papara yedik 'Sakat oyuncuyu aldınız' diye. Bizi bilenler 'Bir durun bakalım, hocanın bildiği vardır' dedi ve sonunda yine onlar kazandı. Keşke bunu yapanlar sonunda özür dilemeyi bilse. Emre'yi aldığımız zaman çocuk hiçbir şey istemedi. Bizim fizik ekibimiz onu hazır hale getirdi ama daha %50-60'larda. Her oyundan çıkışı da sakatlıkla değil, fiziki eksikliğiyle alakalı. Kaybedecek bir şeyimiz yok, Galatasaray bir Türk oyuncuyu daha kazanmış oldu."

YORUMLAR

Yorum Ekle
Fatih Terim'den maç sonu mesaj! - "Keşke bunu yapanlar özür dilemeyi bilse" haberi için ilk yorumu siz yapın.

GÜNCEL

SİZİN YORUMUNUZEN ÇOK OKUNANLAR

Günün Gazete Manşetleri