Türkiye'de açıklama yaptı...

Gianni Infantino'dan Cüneyt Çakır'a övgü!

FIFA Başkanı Gianni Infantino, Türk futbolu ve VAR sistemi hakkında açıklamalarda bulundu.

FIFA Zirvesi için İstanbul'a gelen FIFA Başkanı Gianni Infantino CNN Türk'e özel açıklamalar yaptı. 

FIFA'ya üye 47 federasyonun başkan ve üst düzey yöneticilerini bir araya getiren FIFA Futbol Yönetim Zirvesi İstanbul'da devam ediyor. 

Katıldığı programda soruları yanıtlayan Infantino, "Olduğunuz gibi olmaya devam edin. Kalbinizle, ruhunuzla tezahüratlarınızla devam edin. Tabii biraz daha az şiddet ve öfke olursa daha iyi olur. Futbolda diğer takıma karşı olmak rakip olmak iyidir. Kazanınca ya da kaybedince rakibe bir şeyler söylenebilir ama her zaman birbirimize saygı göstermemiz lazım. Diğerlerine karşı olmadan takımınızı destekleyin. Türkiye'deki futbol taraftarlığı kendisine has bir olgu. Böyle devam edin" dedi. 

"İSTANBUL'U VE TÜRKİYE'Yİ ÇOK SEVİYORUM"

Gianni Infantino, İstanbul'a geldiği için çok mutlu olduğunu belirtirken, "İstanbul'u ve Türkiye'yi çok seviyorum. İstanbul gerçekten çok özel bir şehir. Gerçekten tarihin kavşak noktası. Kültürlerin buluştuğu bir nokta. Havada zengin kültürün kokusunu alabiliyorsunuz. Her zaman buraya geldiğimde şehrin her tarafına bakıyorum ve kendimi gerçekten çok iyi hissediyorum. Çok güzel" dedi. 

YORUMLAR

Yorum Ekle
Türkiye'de açıklama yaptı... - Gianni Infantino'dan Cüneyt Çakır'a övgü! haberi için ilk yorumu siz yapın.

DÜNYADAN

SİZİN YORUMUNUZEN ÇOK OKUNANLAR

Günün Gazete Manşetleri