Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak...

Galatasaray USA Derneği gecesinin geliri şehitlere

Galatasaray USA Derneği, 2018 Balosu ABD'nin New Jersey eyaletinde gerçekleşti. Geceye birçok önemli isim katılırken, şarkıcı Aleyna Tilki'ye Gomis'in imzalı formasının hediye edildiği görüntüler ilgi topladı.

Genel Yayın Yönetmenimiz Bahri Havadır'ın yerinde takip ettiği Galatasaray USA Derneği 2018 Balosu, ABD'nin New Jersey eyaletinde gerçekleşti. Galatasaray Tv'nin de bulunduğu gecede sarı kırmızıya gönül verenler bir araya geldi.


Başkan Emin Kahyaoğlu, yöneticiler Levent Sertbaş, Yusuf Başusta, Köksal Ceylan, Tolga Sağıroğlu ve eşleri gecede yer aldı. Ayrıca şarkıcı Aleyna Tilki ve Ersay Üner de canlı performanslarla baloya renk kattılar.

TİLKİ'YE GOMIS FORMASI

Galatasaraylı golcü Gomis'in golleri sonrası marşa dönüşerek Türk Telekom Stadı'nı inleten 'O sen olsan bari' şarkısının sahibi Aleyna Tilki'ye, canlı performans sergilediği gecede Gomis'in imzalı forması hediye edildi.


GELİR MEHMETÇİK VAKFI'NA

İmzalı Galatasaray formalarının açık arttırma usulü satışının gerçekleştiği baloda, bu gelirler Mehmetçik Vakfı'na bağışlandı. Afrin'de şehit olan askerlerimizin unutulmadığı gecede, mehmetçiklerimiz için saygı duruşunda bulunuldu.

İşte geceden fotoğraflar: