Kurtarıcı olarak gelmişti...

Fenerbahçe'de Ersun Yanal depremi

Trabzonspor karşısındaki oyun ve son dakikada gelen beraberlik Fenerbahçe’de tepkilere neden oldu. Taraftarın baskısıyla ‘kurtarıcı’ olarak getirilen Ersun Yanal’a tribünlerden ‘istifa’ sesleri yükseldi.

Fenerbahçe'de kriz daha da derinleşti… Galatasaray derbisinin ardından Trabzonspor karşısında da sergilenen oyun ve alınan skor camiayı da taraftarları da ikiye böldü. 14 Aralık’ta Erwin Koeman’ın yerine ‘kurtarıcı’ olarak getirilen Ersun Yanal, 15 haftalık periyotta bir türlü Sarı-Lacivertliler’i düzlüğe çıkaramadı, üstüne üstlük oyun anlayışı ve oyuncu tercihleriyle de eleştiri oklarının hedefine oturdu.

TARAFTAR İSTİFAYA DAVET ETTİ

Trabzonspor maçı öncesindeki ilk 11’i ve karşılaşma içerisinde yaptığı oyuncu değişiklikleri taraftarlardan tepki gören Ersun Yanal, kredisini de tüketmeye başladı. Taraftarın baskısıyla ikinci kez Fenerbahçe’nin başına gelen tecrübeli teknik adamı, Trabzonspor maçının sonuna doğru Sarı Lacivertli futbol severler istifaya davet etti ve 'Ersun Yanal istifa’ sesleri tribünlerde yükseldi.

YORUMLAR

Yorum Ekle
Kurtarıcı olarak gelmişti... - Fenerbahçe'de Ersun Yanal depremi haberi için ilk yorumu siz yapın.

GÜNCEL

SİZİN YORUMUNUZEN ÇOK OKUNANLAR

Günün Gazete Manşetleri