Yönetim açıklama yaptı!

Bursaspor'dan istifa çağrısına yanıt geldi

Bursasspor Divan Kurulu, taraftarın başkan Ali Ay'ın evinin önünde toplanıp istifa çağrısında bulunması üzerine bir açıklama yaptı.

Bursaspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulunca, "taraftarın gece yarısı kulüp başkanının evinin önünde haddini aşacak şekilde teknik heyetin istifasını ve olağanüstü kongre istemesinin zemininin, iş yeri veya evlere yapılan baskınlar olmadığı" belirtilerek, birlik ve beraberlik çağrısında bulunuldu.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç imzasıyla yeşil-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, son günlerde futbol takımının aldığı sonuçlar ve buna bağlı yaşanan gelişmelerin son derece üzücü ve rahatsız edici olduğu vurgulandı.

Bursaspor'un son 3 yıldır arzuladığı başarıyı yakalayamadığına ve beklenen performansı gösteremeyerek bu süreçte ligi hak etmediği yerlerde bitirdiğine değinilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Bu sezon edinilen tecrübelerle yeni bir hevesle, yeni bir hava ve buna bağlı başarılar beklerken son haftalarda takımın kötü sonuçlar almasının camiayı yeniden bir kaosa sürüklediği görülmektedir. Şunun bilinmesini isteriz ki Bursa şehrinin ve kulübünün büyüklüğü tartışılmaz. Hiçbir kişi, topluluk veya kurum, kendisini bu büyüklüğün üstünde göremez.


YORUMLAR

Yorum Ekle
Yönetim açıklama yaptı! - Bursaspor'dan istifa çağrısına yanıt geldi haberi için ilk yorumu siz yapın.

GÜNCEL

SİZİN YORUMUNUZEN ÇOK OKUNANLAR

Günün Gazete Manşetleri